Tým aneb kdo stojí za vznikem Advertoo?

IT oddělení

Stanislav Vávra
IT šéf

Jeho revírem je fotbalové pole, jeho tempo je vražedné, jeho protivníci jsou Slavie a Sparta. Takový je Standa, který když nehraje fotbal, tak se věnuje IT. Programovat začal už na střední škole, protože ho to bavilo. Z vesnice s 600 obyvateli, odkud pochází, se dostal až do Francie na studijní pobyt. Žabí stehýnka ho v pařížské metropoli neudržela, a tak ho můžete potkat v Praze, jak maká na Advertoo.cz, k čemuž mu stačí pravá česká tlačenka.

Produkt & Marketing

Honza Tročil
Produkt a marketing

Honza byl jednou málem králem. A to tenisovým. Za devatero horami a devatero řekami tvořil se svým žlutým kulatým míčkem nerozlučnou dvojici. Tenisáku dal košem až za silné studijní diktatury, díky které se dostal do Číny, Belgie a Itálie a zakončil to titulem na pražské VŠE, kde působí i nadále. Pracovní stáže v poradenských firmách ho uspaly natolik, že ho musela vysvobodit až rádoby princezna v podobě samotného podnikání, kterému se teď věnuje. Tenis má ale pořád v srdci, a tak ve volných chvilkách obráží různá království vstříc tenisovým rivalům.

Jan Bizík
Mentor

Komu není rady, tomu není pomoci. My pomoc chceme a radu taky! Proto na scénu přichází Honza Bizík, který má rad nespočet. Živí se totiž mentoringem, a kromě toho vede Vodafone nadaci pro start-upy. Jeho rukama prošla už desítka malých firem, které stejně jako my touží prorazit. Honza se dlouhodobě pohybuje v oblasti reklamy, pracoval pro firmy Saatchi&Saatchi, LOWE-GGK, Publicis. Skvěle funguje i jako markeťák, což se nám náramně hodí. Pokud vyrazíte na jahody do Kunratic, možná tam na Honzu narazíte.

Petra Fabianová
Přepisuje nesourodé myšlenky kluků tak, aby dávaly smysl

Petra se také věnovala tenisu, ale žlutý míček nakonec vyměnila za bílý s dírami, proto teď tvoří nerozlučnou dvojici s florbalovou holí. Se studii na VŠE a UK, jež už dávno skončily, se pojí nejen její zahraniční zkušenost, ale i zkušenosti z médií, kterých má mnoho, a hlavně jedna stojí za zmínku. Petra napsala aktuální článek o nejmenované německé kancléřce a dala ho na homepage jednoho z nejčtenějších onlinů. Jen škoda, že k němu vybrala fotku její voskové figuríny ještě s tučným popiskem. Tak snad se to nebude opakovat. Fotky kluků nahoře i ta Petry jsou reálné ☺.