Tým aneb kdo stojí za vznikem reklamního tržiště?

IT oddělení

Honza Botorek
IT šéf

Mohl to být profesionální fotbalista s miliony v kapsách, čírem, modelkou po boku a audinou. Jeho vášeň pro sprintování za míčkem byla ale tak silná, že párkrát narazil. Do země, do soupeře, do spoluhráče, do brány...tyto překážky mu přinesly četná zranění, proto kariéru sportovce pověsil na hřebík. Vedle ní si dal titul z Masarykovy univerzity v Brně. Co tam bude dál je ve hvězdách. Teď se věnuje jedničkám a nulám. Není to ale o tom, že by dával dohromady profíky a lůzry, ale o IT. Ve fotbale byl kapitánem a tím zůstává i v Advertoo IT.

Petr Panský
IT vývojář

Pokud jste někdy jeli na kole a kolem vás projel cyklista, po kterém se jen zaprášilo, tak to byl Petr. Jako motorová myš ale nešlape pouze na kole, ale i při vývoji stránek Advertoo. Nic ho neunaví. I kdyby vypadla elektřina, tak on pořád pojede. Tak snad ho někdy stihnete. Poradíme. Právě teď se nachází v jedné z učeben ČVUT, kde studuje Informatiku. A pokud není tam, tak kdo ví.

Produkt & Marketing

Honza Tročil
Produkt a marketing

Honza byl jednou málem králem. A to tenisovým. Za devatero horami a devatero řekami tvořil se svým žlutým kulatým míčkem nerozlučnou dvojici. Tenisáku dal košem až za silné studijní diktatury, díky které se dostal do Číny, Belgie a Itálie a zakončil to titulem na pražské VŠE, kde působí i nadále. Pracovní stáže v poradenských firmách ho uspaly natolik, že ho musela vysvobodit až rádoby princezna v podobě samotného podnikání, kterému se teď věnuje. Tenis má ale pořád v srdci, a tak ve volných chvilkách obráží různá království vstříc tenisovým rivalům.

Petra Fabianová
Přepisuje nesourodé myšlenky kluků tak, aby dávaly smysl

Petra se také věnovala tenisu, ale žlutý míček nakonec vyměnila za bílý s dírami, proto teď tvoří nerozlučnou dvojici s florbalovou holí. Se studii na VŠE a UK, jež už dávno skončily, se pojí nejen její zahraniční zkušenost, ale i zkušenosti z médií, kterých má mnoho, a hlavně jedna stojí za zmínku. Petra napsala aktuální článek o nejmenované německé kancléřce a dala ho na homepage jednoho z nejčtenějších onlinů. Jen škoda, že k němu vybrala fotku její voskové figuríny ještě s tučným popiskem. Tak snad se to nebude opakovat. Fotky kluků nahoře i ta Petry jsou reálné ☺.