Jak Advertoo funguje?

Jak Advertoo funguje?

Advertoo funguje dvojím způsobem. Sbírá všechny reklamní plochy a dává je na jedno místo - na reklamní tržiště, kde se právě nacházíte. To je funkce číslo jedna. A funkce číslo dvě? Každé ploše přiřazuje popisné vlastnosti a díky nim si inzerent najde to reklamní místo, které cílí na jeho zákazníka a přesně zapadá do jeho představ. Už tak nemusí oslovovat žádné reklamní agentury. Všechno najde na Advertoo. Nikdo tedy nepřijde zkrátka. Inzerent najde plochu a majitel plochy inzerenta ☺. Nejvíc pyšní jsme na Advertoo filtry. Máme k nim vymyšlených spoustu vychytávek, které budeme neustále přidávat. Chceme docílit toho, že inzerent jen přijde, párkrát klikne (popíše svého zákazníka), a to mu vygeneruje všechny reklamní plochy, jež splňují tato kritéria.


Pro majitele reklamní plochy

 • Jak má reklamní plocha vypadat?

  Stránky Advertoo jsou tvořeny tak, aby mohly nabízet všechny reklamní plochy, a to jednoduchým a přehledným způsobem. Pokud tedy něco takového máte, neváhejte a nahrávejte. V případě, že si nejste jisti, zda je vaše plocha vhodná, kontaktujte nás a my si s tím poradíme.

 • Proč nabízet svou reklamní plochu?

  Nabízením reklamních ploch můžete jen a jen vydělat. Čím více jich máte a čím více zajímavější jsou, tím více peněz půjde do Vaší kapsy. Výhodou je, že se k ničemu nezavazujete. Pokud se Vám potenciální inzerent nebude líbit, můžete jeho nabídku jednoduše zamítnout.

 • Podívejte se na video

Pro inzerenty

 • Kolik mě taková sranda stojí?

  To závisí na tom, na jakém místě si reklamní plochu vyberete a jaké budou její rozměry. Často se také stává, že majitel plochy stanoví cenu dohodou, takže pak je jen na vás, jak se domluvíte. Co je důležité, že nám jako zprostředkovateli nebudete dlužit vůbec nic. To je ten největší rozdíl od klasické reklamní agentury. Inzerce navíc není vše, s čím se na nás můžete obrátit. V případě, že nemáte kapacity na vytvoření reklamního materiálu, jsme tu pro vás.

 • Nemůžu najít ideální místo?

  Jelikož jsme teprve na začátku, tak nabídka reklamních ploch není úplná. Proto pokud máte pocit, že máte specifického zákazníka a nemůžete u nás najít vhodné místo pro propagaci, napište nám prostřednictvím tohoto formuláře a my uděláme vše pro to, abychom Vám pomohli sehnat to nejideálnější místo pro Vaši reklamu.

 • Podívejte se na video