Náš příběh

2015

Jak to všechno začalo

Sezimovo Ústí. Tam to všechno začalo. Sice malé město, ale zrodila se tu velká myšlenka. V tenisovém areálu jsme si hráli na světové jedničky a vzhledem k tomu, že jsme jimi nebyli, tak jsme ani neměli možnost tenisovému klubu získat více finančních prostředků, které nutně potřeboval. Ani Nadal, ani Federer, ale Honza Tročil přišel s nápadem použít plochy areálu pro reklamní využití. Do sportovního centra chodí hodně lidí, proto by se inzerce vyjímala dobře, jak vevnitř, tak venku, třeba na plotě. Protože právě tam si rodiče mladých nadějných hvězd rvou vlasy, když jejich všechno zrovna zkazilo balón.

2015

Co bylo dál

A co potom zákazníci vedlejší restaurace? Taky okem zavadí o plot tenisového areálu, když jdou kolem a sledují urputné bitvy, nadávky nebo to, jak rakety létají vzduchem do nepředvídatelné dálky. A v tom uhodil blesk do stromu, v našem případě do Honzovy hlavy. První náznak Advertoo byl tady! I restaurace přece může nabídnout plochy k pronájmu. A když půjdeme ještě dál, tak nejenom restaurace, ale jakýkoli další podnik, sportovní areál nebo organizace určitě mají prostory pro reklamy. Protože jsme ale nechtěli každou firmu řešit zvlášť, vymysleli jsme reklamní tržiště, které má za cíl sdružovat všechny reklamní plochy, jež jsou k mání. Je i ta vaše?

2016

Advertoo má ale ještě jedno využití. Když už uhodil blesk, tak pořádně. Pokud se nacházíte na opačném břehu, to znamená, že máte reklamu, ale nemáte místo, potom jste tady také na správné adrese. Už totiž nemusíte zoufale hledat prostor, kam dát vaši vytuněnou reklamu, stačí si ho na našem tržišti jednoduše najít. Výsledkem ale nebude místo, které navštěvují samí důchodci, když vy potřebujete oslovit mladé, nebude se nacházet na druhém konci světa, když vy potřebujete cílit například jen na Tábor. Naše filtry vám zajistí, že nestrefíme okraje, ale přímo střed!